ABL-7.3728MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-7.3728MHZ-B2
Datasheet
ABL-7.3728MHZ-B2
Description
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF TH
Stock
4919
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C